Investice do mincí

Alternativní investice do historických mincí je méně známý, přesto chytrý způsob na zhodnocení vašich financí. Výhodou numismatiky jako investice je fakt, že kombinuje cenu vzácného kovu i sběratelské hodnoty mince.

Nabízí tak zajímavé zhodnocení a vysokou likviditu. Zlato i stříbro vždy měly svou cenu a vždy ji mít bude. V případě zájmu se na nás obraťte a rádi vám se vším pomůžeme. 

 

Jak probíhá investování do mincí?

  • Zjistíme vaše představy ohledně investice 
  • Navrhneme několik variant investování splňující vaše požadavky
  • Pečlivě vybereme a připravíme vybrané mince
  • Vaše finanční prostředky budou dobře uloženy pro následné zhodnocení 

 

Příklad růstu cen mincí

svatovaclavsky-dukat-1937-rust-hodnotyzlata-10-koruna-frantisek-josef-i-rust-hodnoty

  

FAQ - nejčastější otázky k investování do mincí 

Co když budu chtít mince v budoucnu prodat. Vykoupíte mince zpět?

Ano, pokud se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu vaše uložené finance do mincí získat zpět, mince od vás vykoupíme podle aktuální tržní hodnoty.  

Může být investice do mincí ztrátová?

Stejně jako v jiných oborech nese investice i určitou míru rizika. Velký pokles cen vzácných kovů na trhu a další faktory mohou mít negativní vliv na cenu mincí a tím i na vloženou investici. Přesto naše dlouhodobé zkušenosti ukazují, že investování do mincí je vhodnou formou pro uložení a zhodnocení finančních prostředků.

 

Obsah tohoto článku nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné informace a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory společnosti Numismatika Pešek s.r.o. 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.