Investice do mincí

Alternativní investice do historických mincí je méně známý, přesto chytrý způsob na zhodnocení vašich financí. Výhodou numismatiky jako investice je fakt, že kombinuje cenu vzácného kovu i sběratelské hodnoty mince.

Nabízí tak zajímavé zhodnocení a vysokou likviditu. Zlato i stříbro vždy měly svou cenu a vždy ji mít bude. V případě zájmu se na nás obraťte a rádi vám se vším pomůžeme. 

 

Jak probíhá investování do mincí?

  • Zjistíme vaše představy ohledně investice 
  • Navrhneme několik variant investování splňující vaše požadavky
  • Pečlivě vybereme a připravíme vybrané mince
  • Vaše finanční prostředky budou dobře uloženy pro následné zhodnocení 

 

Příklad růstu cen mincí

svatovaclavsky-dukat-1937-rust-hodnotyzlata-10-koruna-frantisek-josef-i-rust-hodnoty

  

FAQ - nejčastější otázky k investování do mincí 

Co když budu chtít mince v budoucnu prodat. Vykoupíte mince zpět?

Ano, pokud se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu vaše uložené finance do mincí získat zpět, mince od vás vykoupíme podle aktuální tržní hodnoty.  

Může být investice do mincí ztrátová?

Stejně jako v jiných oborech nese investice i určitou míru rizika. Velký pokles cen vzácných kovů na trhu a další faktory mohou mít negativní vliv na cenu mincí a tím i na vloženou investici. Přesto naše dlouhodobé zkušenosti ukazují, že investování do mincí je vhodnou formou pro uložení a zhodnocení finančních prostředků.

 

Obsah tohoto článku nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné informace a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory společnosti Numismatika Pešek s.r.o. 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení