Recenze zákazníků

Důvěra a spolehlivost je pro nás důležitá...

V prostředí numismatiky máme dlouholeté zkušenosti. Nyní nabízíme prodej mincí také na našem vlastním e-shopu. Nové místo pro vaše nákupy, kvalita a spolehlivost na kterou jste zvyklí zůstává.

Náš účet na Aukru je toho důkazem. Podívejte se na stovky pozitivních ověřených recenzí od našich zákazníků.   

numismatika-pesek-recenze-zkusenosti-reference

 

Co o nás říkají naši zákazníci?

"Transakce proběhla úspěšně. Mince dorazily v pořádku a v inzerované kvalitě. Solidní a rychlé jednání. Solidní prodejce, doporučuji všem." (zákazník Chose_1967) "Naprosto příkladná obchodní spolupráce, zboží přesně v souladu s popisem, rychlé odeslání, transakce proběhla úspěšně. Doporučeno" (zákazník daviddawe)
"Musím říct, že pan Pešek patří mezi vážně úžasné lidi, co dokáží udělat radost nejen úžasným materiálem, ale také dárkem a krásným psaním. Nezbývá, než doporučit!" (zákazník Rendsko) "Obchod proběhl v naprostém pořádku, výborná komunikace, vstřícné jednání prodejce, zakoupený předmět, zcela odpovídá popisu. Seriozního prodejce velmi rád všem ostatním na Aukru vřele doporučuji!" (zákazník Alien-64)
"Vše v naprostém pořádku. Bleskové dodání zboží. Děkuji a rád doporučuji !!!" (zákazník Rada73) "Transakce proběhla úspěšně, jako vždy krásné mince, všem doporučuji."(zákazník Chose_1967)

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.