Časté dotazy

Nabízíte nějakou záruku nebo garanci? 

V nabídce máme pouze ověřené mince vysoké kvality. Pochybné mince s nejasnou pravostí na našem e-shopu nenajdete. Na všechny mince se vztahuje naše doživotní záruka pravosti a samozřejmě i zákonná lhůta pro vrácení zboží a odstoupení od smlouvy po dobu 14 dní od nákupu.  

Je možné si mince prohlédnout osobně?

Ano, pokud si některou z mincí chcete před nákupem prohlédnout, je možné si domluvit osobní schůzku v naší kanceláři v Kladně. Vzhledem k našim častým pracovním cestám je možné se podle situace domluvit osobní schůzku i jinde.  

Jsou fotky na vašem e-shopu autentické?

Všechny inzerované položky na našem e-shopu si fotíme sami. Zakládáme si na autentičnosti fotografií tak, aby co nejlépe vystihovaly stav nabízené mince. Nepoužíváme fotky stažené z internetu. Na všechny naše fotografie se vztahují naše autorská práva a není povoleno je nikterak šířit bez našeho souhlasu. 

Jakým způsobem balíte a zasíláte mince?

Bezpečně zabalené mince zasíláme v bezpečnostní obálce jako cenné psaní. Zboží je pojištěno v plné výši kupní ceny. Zásilku posíláme diskrétně tak, aby na obalu byl uveden pouze odesílatel a příjemce zasilky. Díky tomu není při přepravě na první pohled zřejmé, co je obsahem zásilky.

Odpověď na další nejčastější dotazy a detailnější informace k našim službám naleznete na konkrétních stránkách:

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.