Časté dotazy

Nabízíte nějakou záruku nebo garanci? 

V nabídce máme pouze ověřené mince vysoké kvality. Pochybné mince s nejasnou pravostí na našem e-shopu nenajdete. Na všechny mince se vztahuje naše doživotní záruka pravosti a samozřejmě i zákonná lhůta pro vrácení zboží a odstoupení od smlouvy po dobu 14 dní od nákupu.  

Je možné si mince prohlédnout osobně?

Ano, pokud si některou z mincí chcete před nákupem prohlédnout, je možné si domluvit osobní schůzku v naší kanceláři v Kladně. Vzhledem k našim častým pracovním cestám je možné se podle situace domluvit osobní schůzku i jinde.  

Jsou fotky na vašem e-shopu autentické?

Všechny inzerované položky na našem e-shopu si fotíme sami. Zakládáme si na autentičnosti fotografií tak, aby co nejlépe vystihovaly stav nabízené mince. Nepoužíváme fotky stažené z internetu. Na všechny naše fotografie se vztahují naše autorská práva a není povoleno je nikterak šířit bez našeho souhlasu. 

Jakým způsobem balíte a zasíláte mince?

Bezpečně zabalené mince zasíláme v bezpečnostní obálce jako cenné psaní. Zboží je pojištěno v plné výši kupní ceny. Zásilku posíláme diskrétně tak, aby na obalu byl uveden pouze odesílatel a příjemce zasilky. Díky tomu není při přepravě na první pohled zřejmé, co je obsahem zásilky.

Odpověď na další nejčastější dotazy a detailnější informace k našim službám naleznete na konkrétních stránkách:

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení